Hakkımızda

ÜLKER GRUP METAL

Hakkımızda

Kurulduğu günden itibaren kaliteden ödün vermeden, müşteri memnuniyeti odaklı bir üretim anlayışını ilke edinen firmamız teknolojik gelişmeleri  yakından takip ederek  makine parkını her geçen gün genişletmektedir. Kalitesiyle ve yapmış olduğu AR-GE çalışmalarıyla müşteri isteklerine hızlı cevap verebilecek seviyeye ulaşmıştır.

Lazer kesim, plazma kesim, giyotin kesim ve abkant büküm alanında hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. ÜLKER GRUP METAL müşterilerine göstermiş olduğu kaliteli hizmet ve güvene dayalı iş bilgisini, ekonomik çözümler  ve zamanında yapılan teslimatla bütünleştirmiştir.

Müşterilerimizle ürün satışından başlayan ortaklığımızı, proje, teknik danışmanlık, sorun ve ihtiyacın yerinde tespiti  hizmetleriyle destekleyerek sürdürmekteyiz.

 

Ülker Geri Dönüşüm A.Ş.

Bugüne kadar üretim odaklı faaliyet gösteren şirketimiz, bilinçli, geleceğini düşünen, ülkesine ve dünyaya daha faydalı bir işletme olmak amacıyla geri dönüşüm sektöründe de yerini almak için çalışmalarına başlamış ve Ülker Geri Dönüşüm A.Ş. ’yi kurmuştur.

Yeniden değerlendirilebilir nitelikteki atıkları çeşitli işlemlerden geçirerek tekrar kullanılmasını sağlamak ve tabii kaynakların tükenmesini önlemek için yeni çözüm önerileri sunmaya devam etmiştir.

Cam, kağıt, plastik, metal, pil gibi maddelerin çevreyi kirletmesindeki rolünü en aza indirmek ve kullanıma geri kazandırmak için çevreye duyarlı çalışmalarının yol haritasını çıkarmış ve gelecek kuşaklar için de doğal kaynaklardan yararlanma olanağını devam ettirmek istemiştir.

Ülker Geri Dönüşüm A.Ş. geri dönüşümde atık yönetimini en iyi şekilde sürdürmeyi amaç edinmiş ve daha iyi bir dünya için çalışma alanlarını genişletmiştir.

Doğal kaynakların korunması ve enerji tasarrufu sağlanmasının yanı sıra ülke ekonomisine de katkı sağlamayı öncelik edinmiş, sektörde ilham alınacak işlere imza atmak için yeni projelerle yolculuğuna başlamıştır.

Sektörün ihtiyaç duyduğu tüm çözümlere kolaylıkla ulaşabilmeniz için akılcı ve kalıcı politikalar oluşturmuş, geleneksel yöntemlerden farklılaşarak, teknoloji ve bilimdeki gelişmeleri yakından takip etmiş, her geçen gün daha da büyüme yolunda ilerlemiştir.

Web Sitesine Git >>